Кабелі та перехідники

«Який мені купити кабель для телефона?»

    «Увага! Увага! Розшукується USB кабель для смартфона»- приблизно так звучить запит нашому продавцю. Щоб вам підібрали бажаний варiант - обов'язково уточнюйте наступні моменти:

 1. для Айфона
 2. для Андроїда
 3. тип роз'єму: Type-C, Lightning, microUSB
 4. необхідний колір і довжина
 5. ціна, на яку ви розраховуєте

    Знаючи всі ці нюанси, менеджер інтернет-магазину EagleCase вибере вам ідеальні моделі.

Дата кабелі, які ви знайдете в цьому розділі

    Якщо ви хочете займатися підбором шнура самостійно, тоді зверніть увагу, що на сайті передбачений фільтр. Щоб прискорити процес і переглядати вітрину з товаром, спеціально спрямованим на ваш гаджет - поставте галочку навпроти конкретного типу роз'єму:

 • USB to Type-C
 • USB to Lightning
 • USB to MicroUSB

    Як визначити, наскільки швидко заряджає кабель?

    Коли ви відсортували товар, можна переходити до огляду кольору, дизайну і вартості. Провід буває як коротким, так і довгим. Крім того, існує різноманітність оплеток:

 1. металеві
 2. силіконові
 3. тканинні
 4. з візерунком і без
 5. сяючі

    І найголовніше - шнури зустрічаються як з функцією «Fast Charge», так і стандартні. Для того щоб зрозуміти, чи доступна ця функція в тому чи іншому проводі, важливо прочитати опис. У характеристиках вказується потужність і напруга на виході. Так ось воно повинно бути не менше 3А.

Для чого потрібен перехідник?

    А як підключити клавіатуру до смартфона або телефон до телевізора? Що робити з дротяними навушниками 3.5мм при відсутності аудіо порта свого пристрою? Тут на допомогу прийде перехідник:

 • HUB
 • Type-C to AUX (Type-C - 3.5 AUX)
 • HDMI

    Аксесуар компактних розмірів. Не займає багато місця і тому його можна носити завжди з собою. Така паличка-виручалочка «протягне руку допомоги» в будь-якій ситуації.

    До речі, в каталозі представлені моделі з 2, 3 і більше виходами. Їх величезна перевага полягає в можливості підключення одночасно 2, 3 і більше гаджетів.

Купити в онлайн магазині або в звичайному?

    Вас бентежить те, що ви не бачите продукт на власні очі і не можете його помацати і оцінити якість? Не хвилюйтесь! EagleCase продає тільки хороший, ретельно перевірений товар.

    До того ж, вам пропонуються комфортні умови при оформленні:

 1. Підтримка професійного консультанта
 2. Детальний опис і реальні фото
 3. Можливість огляду посилки при отриманні на пошті

    Скільки триває доставка? Взагалі ми гарантуємо, що ви отримаєте замовлену річ протягом 1-3 робочих днів. Все залежить від міста, де ви знаходитесь.

    Чи є місця, куди не реалізуються відправки? Ні! Ми доставимо посилку в будь-яку точку України, а не тільки в Одесу, Київ, Харків чи Дніпро. Все для вас, eaglecase.com.ua.