Apple iPhone XS (5.8")

Чохли для Apple iPhone XS

На жаль, навіть охайний власник смартфона не може домогтися 100% безпеки свого пристрою. Найчастіше гаджети схильні до випадкових падінь, появі відколів, тріщин, потрапляння пилу та води. Чохол для Apple iPhone XS допоможе зберегти зовнішній вигляд «наче з коробки»: ви маєте можливість підібрати модель на будь-який смак, орієнтуючись на свій спосіб життя й особисті уподобання.

Чому вам потрібен чохол для Apple iPhone XS

Виробники стверджують, що їх гаджети доволі зносостійкі та міцні, навіть не дивлячись на поєднання скла та металу (а саме на цих поверхнях з легкістю виникають подряпини). 

 

Але попри всі краштести, реальна експлуатація смартфона тягне за собою появу подряпин, відколів, тріщин та інших мікропошкоджень на поверхні дисплея, корпуса, камери. 

 

Удари чи падіння можуть вплинути не тільки на зовнішній вигляд, але й на продуктивність пристрою: фокусування камери, час роботи батареї, дисплей, та інші характеристики. 

 

Тому важливо купити такий чохол на «Айфон XS», який дійсно захистить корпус пристрою і, бажано, його дисплей.

Як знизити ймовірність появи потертостей

На офіційних сайтах розробники хвалять покриття, але з кожною новою версією, воно стає все більш чутливим до впливів. Ніякий оригінальний чохол для iPhone XS чи якісна модель від світових виробників не розв’яжуть питання з захистом на 100%. Тому бажано діяти у комплексі. 

 

Найпростіший шлях — плівка, але вона допоможе уникнути лише незначного механічного впливу. Захисне скло на iPhone XS має більшу ціну, проте позбавить вас від появи більш суттєвих пошкоджень та недоліків на екрані смартфону. 

 

На жаль, з кожним поколінням продукти «яблучного» виробника все легше дряпаються. У цього є об’єктивні причини: перш за все, це — модифіковане скло Gorilla Glass. Воно маркується як Ion-X, тобто, іонно-загартоване.

 

Попри сміливі заяви Apple, пошкодити такий екран доволі легко. Для цього достатньо покласти телефон в одну кишеню з монетами. Через тертя виникнуть смуги та борозни на глянці. 

 

Важливо пам’ятати й те, що пристрій має монолітний блок з корпусу та інших компонентів. Тож у разі виникнення тріщин на дисплеї, ремонтувати пристрій буде досить складно. Рекомендуємо не нехтувати цим та придбати захисне скло на iPhone XS чи, хоча б, плівку.

Накладка для задньої стінки та бічних ребер

Придбати чохол на Apple iPhone XS не так важко, як обрати його формфактор, матеріал та колір. Один з найбільш популярних варіантів — накладка. Це дійсно простий спосіб уникнути пошкоджень металевого глянцю. Конструкція захищає всі складові частини, за винятком фронтальної. Модель монолітна, ультратонка, проте має прорізи в місцях розташування кнопок та роз'ємів.

 

Переваги:

  • дуже проста установка (можна придбати декілька чохлів різного дизайну та змінювати їх під настрій);
  • великий асортимент (різні матеріали та фактури);
  • багато варіацій кольорів та принтів.

 

Подібні рішення мають додаткові бонуси у конструкції. Наприклад, накладка може мати вбудований акумулятор (для підтримки працездатності смартфона). Додатковий акумулятор істотно подовжує термін функціонування пристрою.Також вона запобігає потрапляння води та пилу. Існують більш зносостійкі моделі (наприклад, адаптовані під вологу погоду). 

Функція відкидної ніжки

Перегляд відео, картинок чи «серфінг» в мережі зручніший, якщо розмістити гаджет на столі. Це максимально комфортно робити, якщо ви обрали чохол-книжку. Він ефективно захищає дисплей від затирання та виникнення подряпин. 

 

Купити чохол iPhone XS доволі легко, бо у наявності завжди є моделі різних видів: як з натуральних, так і з синтетичних матеріалів. Це може бути пластик, шкіра (штучна чи натуральна), силікон тощо. Тож вам буде легко підібрати зручне рішення саме для себе. 

Бампер-«броня» та інші оригінальні чохли для Apple iPhone XS

Протиударнийчохол на Айфон XS — доволі трендове рішення, що поєднує практичність та естетичну функцію. Відносно недавно у продажу з'явилися різні варіації так званих «бамперів» з алюмінієвою кришкою. До цього часу такі моделі розроблялись з пластику, силікону, TPU чи гуми. 

 

Але навіть такі нові рішення мають недоліки. Наприклад, метал екранує. Тож, такі накладки погіршують сигнал мережі та Wi-Fi. Альтернативою може стати більш легка та тонка силіконова рамка. Вона одягається на межі, захищає верхню і нижню частини гаджета. При цьому знижується ймовірність ушкодження при падінні на кахель. Дисплей також більш захищений: та частина чохлу що виступає на фронтальній зоні смартфона, не дозволить екрану стикнутись з площиною, якщо ви покладете пристрій «обличчям» вниз. Щоб забезпечити додаткові захисні функції, власники чохлів-бамперів можуть купити скла (стекла) на «Айфон ХС». 

 

Тож, якщо ви хочете зберегти «магазинний» вигляд смартфона, краще з можливих рішень — захисна плівка (а краще скло) та чохол. Таким чином, ви зможете захистити корпус та дисплей водночас. У нашому інтернет-магазині в наявності завжди є оригінальні аксесуари для Apple iPhone XS на будь-який смак з доставленням по всій Україні.

Сортування
Матеріал чохла / накладки
Тип чохла / накладки
Тип скла / плівки
Особливості