Apple iPhone 8 plus (5.5'')

Чохли для Apple iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus Apple практично нічим не відрізняється від попередніх моделей (шостої та сьомої). Він має металевий корпус, таку ж товщину та доволі схожий дизайн. Відмінністю є трохи більший розмір та задня кришка, яка зроблена зі скла. Наявність скла хоч і зробила телефон більш естетичним, але також спровокувала зріст попиту на додаткові засоби захисту, зокрема чохли та захисне скло для iPhone 8 Plus.

 

Сьогодні існує величезна кількість брендових чохлів на «Айфон 8 Плюс» та інші «яблуневі» моделі. В нашому інтернет-магазині ви можете знайти різні захисні аксесуари на будь-який смак. У наявності є як оригінальні чохли для iPhone 8 Plus, так і перевірені моделі від світових виробників.

Які чохли для Apple iPhone 8 Plus вибрати

Захист пристрою — річ доволі індивідуальна, тож спиратись слід перш за все на власний смак та звички. Чим більш активний спосіб життя ви ведете, тим вище ризик пошкодити пристрій в ході своїх звичайних повсякденних справ.

 

Серед найпопулярніших моделей аксесуарів для Apple iPhone 8 можна виділити наступні:

  • шкіряні чохли-книжки та гаманці;
  • шкіряні фліпи;
  • ультратонкі силіконові та TPU-накладки;
  • накладки з пластику;
  • шкіряні накладки;
  • бампери з силікону, що захищають раму телефона;
  • протиударні чохли з накладкою, що виступає над дисплеєм;
  • водонепроникні та спортивні моделі (у тому числі з кріпленням на біцепсі).

 

Залежно від вашого смаку та потреб, ви можете обрати для себе будь-яку з цих моделей. У нашому каталозі ви знайдете безліч аксесуарів для iPhone: як класичних, так і оригінальних, нетипових.

Найбільш трендові чохли для Apple iPhone 8 Plus

Який купити чохол для iPhone 8 Plus, якщо ви — ділова людина? Одним з найбільш поширених і надійних є чохол-книжка. Перевагою такої моделі вважається те, що в ній може бути одночасно ще й гаманець чи візитниця. Також цей формфактор завжди передбачає підставку для комфортного перегляду вебсторінок. Кришки кріпляться за допомогою спеціальних магнітів, що запобігає випаданню самого пристрою, а також персональних речей. Також він щільно закриває чохол, що перешкоджає попаданню пилу.

 

Доволі практична альтернатива — чохол-фліп. Відрізняється дана модель тим, що кришка відкидається знизу. Він не має додаткових відділень для карток та грошей, проте більш щільно прилягає до смартфона. Кришка чохла також фіксується спеціальною застібкою. Обидва варіанти передбачені для бізнес-сфери, тож мають класичні форми та кольори. 

 

Найбільш популярна форма серед користувачів — чохол-накладка. Apple iPhone 8 Plus кладеться туди як у «ванночку» та однаково легко знімається й одягається на телефон, тож ви можете міняти дизайн хоч кожен день. Навіть протиударний чохол такої моделі зберігає відкритий доступ до екрана, тож рекомендуємо у комбінації до кейса купити скла (стекла) на «Айфон 8 Плюс». Захисне скло чи, хоча б, плівка — це можливість запобігти механічних ушкоджень дисплею. 

 

Матеріал накладок може бути різним: це пластик, деколи силікон, проте найпоширеніший — термопластичний поліуретан (TPU). Він складається зі сплаву цих двох елементів та поєднує їх найліпші властивості. Книжки та фліпи частіше за все виробляються зі штучної шкіри. 

 

Щодо кольорів, найбільш трендовими залишаються класичний чорний, золотий, рожеве золото, а також зелений (популярний відтінок цього сезону). Також часто замовляють прозорі накладки, бо таким чином залишається помітним і бренд, і колір, і дизайн смартфона. Чохли-книжки частіше за все замовляють у темних відтінках, а також червоному та бежевому. 

 

В нашому інтернет-магазині ви можете обрати одну з тисяч перевірених моделей, кожна з котрих — гармонійне поєднання ціни та якості. Чохли доставляються у будь-яке місто України протягом 1–5 робочих днів.

Сортування
Матеріал чохла / накладки
Тип чохла / накладки
Тип скла / плівки
Особливості