Apple iPhone 7 plus (5.5'')

Чохли для Apple iPhone 7 Plus

Кожен користувач продукції Apple знає, що вартість пристроїв доволі висока, тож дуже важливо зберегти свій смартфон без механічних ушкоджень максимально довго. Існує цілий ряд захисних аксесуарів, які збережуть вашого улюбленця майже від будь-якої небезпеки.

 

Дозвольте собі бути спокійним за свій пристрій. Чохол для Apple iPhone 7 Plus збереже смартфона «магазинний» вигляд. 

Який купити чохол на iPhone 7 Plus

Серед величезного вибору захисних пристосувань для iPhone 7 Plus, не складе труднощів обрати одночасно стильний та практичний аксесуар. Тим більше, що на сучасному ринку існує безліч формфакторів, які можуть припасти вам до смаку.

 

Пропонуємо вам ознайомитись з основними видами чохлів на «Айфон 7 Плюс», що мають найбільший попит. 

 

До їх числа входять:

  • Чохол-книжка (дисплей прикривається накладкою, модель може трансформуватись у підставку);
  • чохол-накладка на Apple iPhone 7 Plus(задня кришка та ребра захищені повністю, проте дисплей залишається відкритим);
  • бампер (ребра захищені повністю, але задня поверхня та дисплей частково або повністю відкриті);
  • фліп (різновид чохла-книжки, проте з вертикальним механізмом відкривання);
  • протиударний чохол (моделі різної форми з ударостійкими накладками для екстремальних умов експлуатації пристрою).

Також не варто забувати про матеріали, з яких найчастіше виготовляють чохли. Частіше за все, це шкіра (штучна чи натуральна), текстиль, силікон, пластик, TPU чи гума. 

Тож розглянемо детальніше особливості захисних кейсів для смартфонів Apple.

Особливості та відмінності конструкцій чохлів для Apple iPhone 7 Plus

Чохол-книжка — модель, яка підійде тим власникам iPhone 7 Plus, котрі ведуть більш діловий спосіб життя. Цей шкіряний чи текстильний аксесуар з міцним каркасом, виробляється в форматі книжечки та не тільки здатен захистити ваш пристрій від подряпин, потертостей та мікровідколів, але й може бути оснащений додатковими кишенями для карток, грошей та різних дрібничок. 

 

Це доволі оригінальний чохол для Apple iPhone 7 Plus, що має попит у наших клієнтів, адже, все шкіряні моделі цієї серії мають прогресивну систему амортизації. Випадкові падіння з невеликої висоти не призведуть до суттєвих проблем з функціонуванням телефона. Завдяки особливостям такого чохла, руйнівна вібрація, що виникає від падіння, не впливає на пристрій. 

 

Якщо ви впевнені, що ваш смартфон буде падати частіше звичайного, то рекомендуємо звернути увагу на ударостійкі чохли. Протиударні моделі мають більш міцний каркас та додаткові гумові, пластикові чи інші накладки на основних вузлах гаджету. Наприклад, ущільнення на фронтальній накладці захищають дисплей навіть в разі падіння склом вниз. 

 

Проте такі чохли зазвичай більш масивні та не виглядають так естетично як ультратонкісиліконові чи пластикові накладки або книжки.

Тож, якщо вам більш до душі компактні чохли для Apple iPhone 7 Plus, тоді більш раціональним рішенням можуть стати акуратні чохли-накладки. Вони повністю ховають задню частину пристрою та його ребра.

Захисна плівка та скло на iPhone 7 Plus

Використання еластомірної плівки може допомогти у комплексному захисті вашого гаджету від механічних ушкоджень. Застосування захисної плівки обумовлено шкідливим впливом на сенсор. Нігті, стикання з іншими поверхнями, абразивними частками, пилом — все це призводить до появи тріщин, подряпин, «битих» пікселів тощо. 

Спеціальний полімер плівки доволі тонкий, але дуже міцний. Завдяки цьому вона делікатно захищає екран, не впливає на чуйність сенсора та не спотворює кольори, чіткість та якість картинки в цілому.

 

Купити скла (стекла) на «Айфон 7 Плюс» — ще більш ефективний крок до всебічного захисту свого пристрою від механічних ушкоджень. Така поверхня краще амортизує падіння та «забирає на себе» всі руйнівні вібрації. 

 

Наш інтернет-магазин пропонує тисячі оригінальних та перевірених моделей чохлів, а також захисних аксесуарів для Apple iPhone 7 Plus з доставленням по всій Україні. Це раціональне співвідношення ціни і якості та можливість відшукати ідеальну модель саме для вашого гаджета. 

Сортування
Матеріал чохла / накладки
Тип чохла / накладки
Тип скла / плівки
Особливості