Apple iPhone 12 Pro (6.1")

Чохли для Apple iPhone 12 Pro

Всі люди тою чи іншою мірою зацікавлені в смартфонах компанії Apple. iPhone став свого роду стандартом індустрії, на який орієнтується величезна кількість компаній. Довгоочікуваний iPhone 12 підтримує 5G, отримав новий OLED-дисплей та надміцне скло Ceramic Sheild. Він також став на 11% тонше та на 15% менше попередньої моделі. Також він оснащений сучасним процесором A14 Bionic. В Apple заявили, що це найшвидший процесор серед цьогорічних флагманів. 

 

У будь-якому разі, чим дорожча модель, тим важливіше забезпечити її захист від падінь та інших ушкоджень — в іншому випадку вам доведеться платити за ремонт пристрою, що досить дорого. 

 

Є також кілька важливих вимог щодо захисного аксесуара. На цей час існує кілька критеріїв, на які слід звернути особливу увагу:

  • Якість та тип матеріалів;
  • Формфактор виробу;
  • Держава та назва виробника;
  • Вартість чохла.

 

Щоб отримати найбільш позитивний досвід використання смартфона та захисних аксесуарів, варто обирати такий чохол на «Айфон 12 Про», який би підійшов саме під ваш сценарій експлуатації пристрою. Також має сенс купити скло, чи, хоча б, захисну плівку. 

Які чохли для Apple iPhone 12 Pro заслуговують вашої уваги?

Перш за все слід орієнтуватись на власний смак та спосіб життя, проте якщо ви невпевнені, зверніть увагу на популярні моделі. Формфактор, що має суттєвий попит — бампер. Ця ультратонка форма не ховає сучасний дизайн пристрою та водночас захищає його рамку від пошкоджень завдяки щільному покриттю. 

 

Не менш відомий тип чохлів — книжка. Такий чохол на «Айфон 12 Про» матиме формат книжкової обкладинки. Завдяки захисній кришці, дисплей пристрою не постраждає під час повсякденної експлуатації. Навіть якщо мобільний телефон раптом потрапить під дощ, вода не потрапить всередину пристрою. Також ця форма передбачає можливість трансформувати кришку у підставку, завдяки чому ви можете з комфортом дивитись відео чи читати. 

 

Є також більш специфічні захисні вироби: спортивні, протиударні та інші. Ці оригінальні чохли для Apple iPhone 12 Pro ідеально вписуються в конкретні сценарії використання гаджета та спосіб життя, хобі власника. Наприклад, якщо ви активно займаєтесь спортом, то під час пробіжки чи тренування смартфон може впасти або отримати інші ушкодження. З іншого боку, є люди, що ведуть більш спокійне життя: їм може бути достатньо захисної плівки та звичайного бампера чи накладки. 

 

У будь-якому разі, обирайте моделі, що резонують з вами з точки зору форми та дизайну. Їх може бути декілька, під різний настрій, одяг чи випадок.

 

Де купити якісний чохол для iPhone 12 Pro?

 

В нашому інтернет-магазині ви маєте можливість придбати будь-які аксесуари для Apple iPhone 12 Pro. У наявності завжди є моделі з пластику, гуми, силікону, TPU, штучної чи натуральної шкіри, текстилю та замші, навіть металу. Ціна на вироби дуже різна, тож кожен може знайти модель, що йому до смаку. 

 

Чохол слід доповнити свій iPhone 12 Proзахисним склом чи плівкою, щоб забезпечити телефону майже повну безпеку. Обрані товари ми надішлемо протягом 1–5 робочих днів в будь-яке місто України.

Сортування
Матеріал чохла / накладки
Тип чохла / накладки
Тип скла / плівки
Особливості