Автотримачі

Автотримачi для телефонів: комфорт і безпека водія на дорозі

    Ви керуєте авто або просто вибираєте кріплення для смартфона на подарунок? В цьому каталозі ви знайдете те, що шукаєте з гарантією 99.9%, тому що асортимент нереально крутий.

    Що треба знати при виборі? Нічого! Колір нейтральний і підходить під будь-який салон; всі різновиди представлені на сайті з докладним описом і безліччю фотографій. Ну, а ціну диктуєте вже ви.

Гнучкий автотримач для автомобіля

    Розглянемо дизайни. Перший тип чимось нагадує гибкий штатив для телефона. Він має основу на присосці, яка миттєво фіксується на рівній поверхні. Таким чином, дана модель запросто встановлюється:

  1. на торпеду
  2. на скло

    Пристосування обертається навколо своєї осі на 360 градусів, а також дозволяє налаштувати максимально комфортний кут огляду екрану девайса. Така конструкція не заважає водієві, не впадає в очі і не відволікає від дорожньої обстановки.

    Лайфхак: вдома немає настільної підставки? Використовуйте гибкий штатив в авто.

Кріплення для мобільного телефону на воздуховод

    Наступна модель підкуповує своєю компактністю. На вигляд це звичайний плоский майданчик без будь-яких бічних фіксаторів. Однак насправді перед вами Мега практичний магнітний тримач:

  • Вбудовані потужні магніти
  • Надійно фіксує смартфон як з маленькою, так і з великою діагоналлю

    Як відбувається зчеплення? Ви вставляєте або в чохол магнітну пластину, або клеїте її на тильну панель мобільного і потім прикладаєте до кріплення. Дуже зручно!

Фішки, які зустрічаються в товарі

    Крім великого вибору, наш інтернет магазин пропонує вашій увазі тримачi з бонусами:

  1. Супер амортизація
  2. Вільний доступ до зарядного порту
  3. Крюк-вішалка
  4. Функція бездротової зарядки

    Ви залишитеся задоволені покупкою. Висока якість забезпечена.

    Ну що, куди організовуємо доставку: Одеса, Київ, Харків, Дніпро, інше місто? Обіцяємо, що максимум через 3 робочих дні аксесуар вже буде у вас. З турботою про вас, EagleCase.