Автомобільні ЗП

Автомобільні зарядні пристрої в асортименті

    Ласкаво просимо до каталогу, де представлено зарядний пристрій в авто на будь-який смак, якість і ціну. Ваша марка машини не має значення, колір і дизайн салону теж. Чому? Та тому що наші аксесуари настільки універсальні, що підходять до всього.

Підключайте кілька гаджетів одночасно!

    Зверніть увагу, що авто зарядка для смартфону часто оснащується не 1, а відразу 2 USB виходами. Це дуже зручно, оскільки в такому випадку ви можете підживлювати одночасно 2 девайса.

    Якщо ваш пасажир на задньому сидінні теж хоче підключитися до АЗП, то запропонуйте йому довгий кабель на 2 або 3 м. Тоді йому не потрібно віддавати апарат вам вперед. Обидва варіанти шнура також продаються на нашому сайті.

Функція «Quick Charge»

    Крім того, на EagleCase ви можете купити зарядні пристрої для телефонів, які забезпечують супершвидку зарядку. Однак є один нюанс: ваш смартфон повинен підтримувати технологію «Quick Charge», інакше дана фішка не має сенсу.

    У разі якщо підтримка QC присутня, ваш мобільний буде насичуватися в два рази швидше.

Бренди, з якими завжди спокійно

    На словах все звучить чудово, але чи дійсно все так?

    Дорогий користувач, багато що залежить від виробника і його сумлінності. Наприклад, наш інтернет-магазин довіряє тільки цим фірмам:

  1. Baseus
  2. Hoco
  3. Usams
  4. Joyroom

    Якщо судити з продажiв, то найпопулярніші - АЗП Hoco і Baseus. Покупцям подобається даний товар, тому що:

  • гарний дизайн
  • прочнi матеріали
  • чудове співвідношення ціна / якість

Заряджайте і слухайте музику одночасно

    З незвичайних моделей слід виділити АЗП Baseus Bluetooth FM Launcher Locomotive 3.4A 2USB. Його особливістю є виконання 3-х функцій відразу:

  1. Зарядка 2-х девайсів
  2. Спілкування по телефону по гучному зв'язку + прийняття і відхилення дзвінків
  3. Програвання музики з флешки, карти пам'яті і по Bluetooth з мобільника

    Шикарне пристосування, в якому є все необхідне для водія.

    Зацікавило АЗП + FM-модулятор? Уточніть додаткові характеристики у менеджера-консультанта. У нього ж ви дізнаєтеся про те, який варіант краще замовити вам. Швидка доставка в Одесу, Харків, Дніпро, Київ та в інші міста України гарантована. EagleCase не пускає слів на вітер!